Спланували відпочинок з улюбленцем? Чи, можливо, не хочете сумувати за ним, коли заплановане закордонне відрядження? Або виїжджаєте зі своїм пухнастиком за межі України на постійне місце проживання? Ми Вам у цьому допоможемо.
Є декілька вимог для перетину кордону з твариною, про які докладно буде розписано нижче. Рекомендовано ці дії планувати завчасно, аби без поспіху встигнути усе оформити.
Що необхідно:
1. Ветеринарний паспорт міжнародного зразка (номерний).
В паспорті мають бути записи:
- Дані про власника тварини та саму тварину (на державній та англійській мовах).
- Фото тварини.
- Зроблені всі необхідні щеплення по віку тварини.
- Позначка про чіпування (електронна ідентифікація).
- Вакцинація проти сказу
- Інформація про обробки проти паразитів (глисти, блохи, кліщі).
2. Електронна ідентифікація тварини (Чіп).
Чіпування тварини відбувається зазделегідь усіх процедур. Це звичайна ін’єкція, тільки з товстішою голкою, з якої імплантується чіп у вигляді «рисового зернятка» і знаходиться там протягом усього життя тварини. Номер чіпу і дані про тварину та її власника вноситься в міжнародну базу даних електронної ідентифікації тварин.
3. Вакцинація проти сказу.
Проводится з 12-ти тижневого віку. Імунітет на вакцину формується протягом трьох тижнів після вакцинації, тому поїхати з твариною можна не раніше ніж за місяць. Обов’язкове щорічне щеплення! Особа, яка бажає провезти з собою тварину віком до 3 місяців має перед цим дізнатися в країні в’їзду, чи дозволений в цій країні в’їзд без вакцинації.
4. Комплексна вакцинація проти інфекційних хвороб собак, кішок і тхорів.
Проводиться з 8-ми тижневого віку.
5. Довідка про аналіз крові на титрування антитіл до вірусу сказу.
Це довідка, яка підтверджує те, що щеплення від сказу подіяла.
Забір крові для даної довідки береться після того, як пройде 30 днів після вакцинації. Даний документ дійсний протягом усього життя тварини, при умові вчасного щеплення проти сказу. Робиться аналіз у сертифікованій лабораторії протягом 5 – 8 робочих днів. Вміст нейтралізуючих антитіл повинен становити не менше ніж 0,5 МЕ / мл. Наша клініка співпрацює з даною лабораторією.
6. Дегельмінтизація.
Обробка проти внутрішніх паразитів, глистів) та профобробка проти зовнішніх паразитів (блохи, кліщі і тд.) Відмітки вносяться у ветпаспорт. Повинні бути зроблені за 2-3 доби до від’їзду.
7. Ліцензований контейнер для транспортування тварини, який надійно закривається.
8. Форма 1 ВЕТ, ветеринарний сертифікат.
Форма допуску до перетину тварини за межі України; видається в відділеннях Держветслужби за три дні до транспортування після клінічного огляду тварини.
Зверніть увагу, термін дії сертифікату 5 днів, враховуйте це під час подорожі.
Для отримання міжнародного сертифікату необхідно взяти в державній ветлікарні свідоцтво ВЕТ-1 / ВЕТ-1 (СНД), а на прикордонному ветеринарному пункті обміняти його на сертифікат.
Перед поїздкою завжди уточнюйте правила тієї країни в яку плануєте в’їжджати , наприклад не всі країни вимагають процедуру на антитіла до сказу.
9. Довідка про те, що тварина не представляє племінної цінності.
Довідка може видаватися лише фахівцем-кінологом чи фелінологом офіційно зареєстрованою кінологічною чи фелінологічною організацією.
Бажаємо щасливої подорожі , дякуємо за звернення!
Більш детальну інформацію можете дізнатись у адміністрації ветклініки iVet або за номером телефону (044)331-31-01.